Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5