Series
Ratings
76
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5