Series
Ratings
141
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5
BANANA FISHRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.0
Tokyo BabylonRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 2.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia Record Final Season -Dawn of Light Dreams-Rated ★ 3.0
Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story Season 2 -The Eve of Awakening-Rated ★ 3.0- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 2.5