Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 2.0
Dan Da DanRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0- Sgt. FrogRated ★ 2.0
- Sgt. FrogRated ★ 2.0
Pingu Season 5Rated ★ 2.0
Pingu Season 4Rated ★ 2.0- 짱구는 못말려11Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 10Rated ★ 3.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
We Got Married Season 1Rated ★ 3.0- Sgt. FrogRated ★ 2.0