Titles you rated
- 하트페어링Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Love Catcher in BaliRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Sleeping Only RelationshipRated ★ 2.0
Between Love and Friendship Season 2Rated ★ 2.5
Between Love and FriendshipRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.0