Series
Ratings
67
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0