Movies
Ratings
347
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
Roadrunner: A Film About Anthony BourdainRated ★ 4.0
The Call of the WildRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Raging BullRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
Midnight CowboyRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 5.0
The Look of SilenceRated ★ 3.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 2.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5