Movies
Ratings
380
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
AnujaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0