Series
Ratings
144
Reply 1988Rated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0- FeelingsRated ★ 2.0
- Wonderful LifeRated ★ 2.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- You and IRated ★ 3.5
- What Is Love?Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0- 純情きらりRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Immortal ClassicRated ★ 2.0
TrioRated ★ 2.0
The Barefooted YouthRated ★ 2.0- Urideurui CheongukRated ★ 4.0
- GalchaeRated ★ 3.0
- Human MarketRated ★ 4.0