Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
I Dol IRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5- CasheroRated ★ 3.0
- 러브: 트랙 - 민지 민지 민지Rated ★ 3.0
- 러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 1.5
- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 2.0
- 러브: 트랙 - 러브호텔Rated ★ 3.0