Titles you rated
Girls Band CryRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0