Titles you rated
VRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- 神の雫Rated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
GosickRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.5