Series
Ratings
62
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 1.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 3.5
The Pursuit of LoveRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Gintama The Semi-finalRated ★ 3.0