Titles you rated
IljimaeRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.5
Eight Days Mystery of Jeong Jo AssassinationRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Bride of the CenturyRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
Sweet RelationshipRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0