Movies
Ratings
530
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The China HustleRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5