Movies
Ratings
449
Friday the 13thRated ★ 0.5
ParaNormanRated ★ 2.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 1.0
TumbleweedRated ★ 0.5
Sky of LoveRated ★ 1.0
The Red ShoesRated ★ 0.5- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
[REC]²Rated ★ 0.5
Shrek the HallsRated ★ 1.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 2.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
Last VegasRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 3.0