Series
Ratings
13- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0