Series
Ratings
40
Moon KnightRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0