Movies
Ratings
422
다시 만날, 조국Rated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
It ComesRated ★ 3.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0