Movies
Ratings
50
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0