Movies
Ratings
558
The LoverRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 0.5
The PlatformRated ★ 4.0
Spenser ConfidentialRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
The Wolf's CallRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0