Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Mo Season 2Rated ★ 4.0
Mo Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Unlocked: A Jail Experiment Season 1Rated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5