Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
HarlotsRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 1.0
Duty After SchoolRated ★ 1.0