Movies
Ratings
514
Project Hail MaryRated ★ 4.5- Time of CinemaRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0- Beyond the WallRated ★ 3.0
- CicadasRated ★ 2.5
- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 4.0
- World PremiereRated ★ 4.0
- A Clueless MovieRated ★ 4.5
- SympathyRated ★ 3.0
- Resident BirdRated ★ 2.0
- Summer EchoesRated ★ 2.5
- Not aloneRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.5- What the CAKE!Rated ★ 3.0
- First CutRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0