Movies
Ratings
96
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
21Rated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0