Series
Ratings
22- 블리치Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
The Return of SupermanRated ★ 0.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 2.0