Series
Ratings
89
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0