Series
Ratings
145
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0