Series
Ratings
391
Gunsmith CatsRated ★ 4.0- That '70s ShowRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 5.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Burn! Top StrikerRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5- 레카Rated ★ 3.5
AnotherRated ★ 2.5- Maken-Ki!Rated ★ 1.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- 태권왕 강태풍Rated ★ 3.0
Kim Possible Season 1Rated ★ 3.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.5