Movies
Ratings
15
Furious 7Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0