Series
Ratings
20
Twenty AgainRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5