Movies
Ratings
244
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0