Series
Ratings
61- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 2.5
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 3.5
First KillRated ★ 2.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0