Movies
Ratings
193
SoulRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
The Remains of the DayRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0