Movies
Ratings
404
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
21 BridgesRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5