Titles you rated
Dear SisterRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5