Series
Ratings
232- すいかRated ★ 5.0
Uncle From Another WorldRated ★ 2.5- TobotRated ★ 2.5
- TobotRated ★ 3.0
- TobotRated ★ 2.0
- TobotRated ★ 2.0
- TobotRated ★ 2.0
- TobotRated ★ 2.0
- TobotRated ★ 3.0
- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 2.0
- TobotRated ★ 2.0
- TobotRated ★ 2.0
- TobotRated ★ 3.0
- TobotRated ★ 2.0
- TobotRated ★ 3.0
- TobotRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 2.5