Series
Ratings
37
S LineRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0