Series
Ratings
56- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Introduction to MineralogyRated ★ 5.0
PenguindrumRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
The Amazing World of GumballRated ★ 4.0
The Amazing World of Gumball Season 2Rated ★ 4.0