Series
Ratings
80
Divorced SinglesRated ★ 0.5
Money FlowerRated ★ 1.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 1.5
Problem Child in HouseRated ★ 3.0
Giant Peng TVRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5