Movies
Ratings
641- Exemplary CitizenRated ★ 3.5
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
MimangRated ★ 4.0- Seoul CinemaRated ★ 3.5
SnailRated ★ 4.0
Walk Run Cha-ChaRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5- Last but ThreeRated ★ 3.5
Queen at SeaRated ★ 3.5
Eight BridgesRated ★ 3.5
The Day She ReturnsRated ★ 4.5- 2XLRated ★ 3.0
NumbRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 4.0
We Are All StrangersRated ★ 1.5