Series
Ratings
92
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 0.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 0.5
Familiar WifeRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 0.5
Worst Ex EverRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 4.0