Series
Ratings
193
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
The TrunkRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 1.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 1.5