Series
Ratings
131
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
Flower Ever AfterRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 2.0
Produce 101Rated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 2.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0