Titles you rated
Winter LightRated ★ 5.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Heavy MetalRated ★ 2.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Tin & TinaRated ★ 1.5
CapernaumRated ★ 4.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 5.0
NimonaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
ComaRated ★ 1.0