Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0