Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5