Series
Ratings
127
The DinosaursRated ★ 3.5- 무쇠소년단Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.0- 무쇠소녀단Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
La PalmaRated ★ 1.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 1.5
White ChristmasRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0