Series
Ratings
151
GoblinRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 0.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 0.5
FLCLRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
King the LandRated ★ 0.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5