Series
Ratings
92
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0